Position: Bearing Directory » directory » Europe » Estonia 订阅RssFeed

“Estonia”bearing company directory

 • Varson OÜ

  Varson Osaühing alustas tegevust 1994 aastal. Algusaastatel müüsime peamiselt kuullaagreid. Lähtusime müügitöös otseselt kliendi vajadustest ning sageli tuli sobiva laagri hankimiseks läbida üsna keerukad hankimise teed. Klient sai meilt alati selle mida ta vajas. Nüüd ca. 20 aasta jooksul on kasvanud nii Varsoni pakutav nomenklatuur kui ka klientide arv mitmeid kordi. Oleme jõudnud oma kaupade valikuga nii kaugele, et meilt leiate pea kõiki tööstusele vajaminevaid tarvikuid: suur valik laagreid, rihmasid, reduktoreid, tihendeid, kette ja kõikvõimalikke hammasrattaid. Klientidega tegelevad oma ala proffessionaalid, kellel paljudel ka mehaanika alane magistrikraad. Kauplused ja laod on meil nii Tallinnas, Pärnus kui Tartus.

  www.varson.ee - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1794
 • AS MODUATOR

  MEHHAANIKA komponendid ja kulumaterjalid on määrava tähtsusega igasugusel liikumisel ja masinaehituses. Mis liigub, see ka kulub ! Leidmaks lahendusi, millega kindlustada liikumine võimalikult väiksemate kuludega on vajalikud mitmesugused tagavaraosad - selhulgas laagrid, laagripukid , jõu ülekande komponendid, liugpuksid, remondimaterialid ja

  www.moduator.ee - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1885
 • Kavial OÜ

  Our company is specialized in deliveries of the production for all branches of industry: metallurgy and mechanical engineering, mining, automobile manufacturing, agriculture, foodstuff industry and so on. In addition, the individual direction of the activity of our company is the sale of the wide range of the bearings for all means of transport.

  www.kavial.ee/en - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:2217
 • OÜ Andry MT

  Joomla! - dünaamiline portaali mootor ja sisuhaldussüsteem.

  www.andrymt.ee - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1597
共 4 条1
55