Position: Bearing Directory » directory » Europe » Latvia 订阅RssFeed

“Latvia”bearing company directory

 • LAUDORTS, SIA

  SIA \"Laudorts\" jau vairāk kā 10 gadus nodarbojas ar gultņu, blīvslēgu, uc. tehnisko komponentu piegādi un izplatīšanu Latvijā. Mēs piedāvājam klientiem, kā vadošo FAG, SKF, TIMKEN u.c. orģinālproduktus, tā arī kvalitatīvus tehniskus produktus no Spānijas, Čehijas, Krievijas, Ķīnas, Indijas par adekvātām cenām. Ilgstoša laika periodā ir izveidots plašs korporatīvo, kā arī individuālo klientu loks, kas vienmēr spēj novērtēt mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti un operativitāti.

  www.laudorts.lv - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1723
 • Ignera | Motion solutions

  Craft Bearings ir kompānija ar lielu pieredzi gultņu un ķēžu ražošanas jomā. Plašs produkcijas sortiments un pieņemamas cenas, kas atbilst ekonomiskajām un tehniskajām prasībām. Noliktavās tiek komplektēts plašs Craft Bearing gultņu un rūpniecisko ķēžu klāsts, kas paredzēts elektrisko dzinēju, mehānismu, konveijeru u.c. iekārtu sērijveida ražošanai. Produkcija tiek ražota ievērojot standartu ISO 9001:2000.

  www.ignera.lv - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1637
 • SIA I un A Gultņi

  \"IunA Gultņi\" piedāvā klientiem kvalitatīvas, mūsdienīgas preces un pakalpojumus.

  www.iuna.lv - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:1575
 • Gultnis, SIA

  SIA GULTNIS piedāvā plašā sortimentā gultņus, ziedes, apkopes instrumentus, mērinstrumentus, eļļošanas sistēmas, kā arī iekārtu tehniskās apkopes pakalpojumus.

  www.gultnis.lv - 2015-12-25 - Favorite
  PR:
  Browse:2010
共 4 条1
55